Publications Office of the EU
Aвcтpия-Залцбург: Пожарни коли - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Aвcтpия-Залцбург: Пожарни коли

  • Публикувано
    03/05/2019
  • Срок
    24/06/2019
  • Отваряне на оферти
    24/06/2019
  • Възложено
    19/08/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landesfeuerwehrverband Salzburg
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: AT Österreich
Стопански сектор (основен код по CPV)
34144210 Пожарни коли
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
759,768.00 EUR
Референтен номер на търга
589/2018
Описание

DLA(K)A 23-12 für FF Altenmarkt.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Landesfeuerwehrverband Salzburg
Национален регистрационен номер: 0
Пощенски адрес: Karolingerstraße 30
Град: Salzburg
Код по NUTS: AT
Пощенски код: 5020
Държава: AUT
Основен адрес: www.lfv-sbg.at
По електронен път чрез:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/65305
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/06/2019 13:31
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
759,768.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Rosenbauer Ges.m.b.H.
Пощенски адрес:
Град: Leonding
Пощенски код: 4060
Държава: AUT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.