Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Други обществени, социални и персонални услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Иcпaния-Мадрид: Други обществени, социални и персонални услуги

  • Публикувано
    07/03/2019
  • Срок
    05/04/2019
  • Възложено
    06/06/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Място на изпълнение
NUTS code: ES300 Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
98000000 Други обществени, социални и персонални услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
400,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
100,000.00 EUR
Референтен номер на търга
EM19-581
Описание

Servicios de una sociedad de clasificación de 4 buques, así como el complejo de buceo en saturación.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Национален регистрационен номер: Q2867021D
Пощенски адрес: C/ Fruela, 3
Град: Madrid
Код по NUTS: ES300
Пощенски код: 28011
Държава: ESP
Лице за контакт: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Основен адрес: http://www.salvamentomaritimo.es/conocenos/nuestra-empresa/perfil-contratante
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
400,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
100,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Bureau Veritas Iberia, S. L.
Пощенски адрес: C/ Valportillo Primera, 22-24, edificio Caoba, polígono industrial La Granja
Град: Alcobendas
Пощенски код: 28108
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.