Publications Office of the EU
Полша-Варшава: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Полша-Варшава: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи

  • Публикувано
    17/05/2017
  • Срок
    23/06/2017
  • Отваряне на оферти
    23/06/2017
  • Възложено
    08/08/2017
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL Polska
Стопански сектор (основен код по CPV)
71240000 Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
99,150.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
149,040.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
ZP/2017/04/0039/POZ
Описание

Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla zadań: Modernizacja stacji redukcyjno-pomiarowej w m. Góra oraz Modernizacja stacji redukcyjno-pomiarowej w m. Recz wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. Oddział w Poznaniu
Пощенски адрес: ul. Grobla 15
Град: Poznań
Код по NUTS: PL
Пощенски код: 61-859
Държава: POL
Лице за контакт: Ana Dimitrowa
Основен адрес: http://www.gaz-system.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/06/2017 10:15
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.