Publications Office of the EU
Итaлия-Испра: Рамков договор за услуги за GBOC-GL - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Испра: Рамков договор за услуги за GBOC-GL

  • Публикувано
    04/11/2015
  • Срок
    12/01/2016
  • Отменено
    04/11/2016
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Komisja Europejska, Wspólne Centrum Badawcze (JRC), Instytut Środowiska i Zrównoważonego Rozwoju
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: ITC41 Varese
Стопански сектор (основен код по CPV)
48810000 Информационни системи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
JRC/IPR/2016/H.5/0018/NC.
Описание

Задачите на GBOC-GL са част от предоставянето на данни in situ за калибриране и валидиране на наблюденията на специалните мисии (Регламент „Коперник“ – Регламент (ЕС) № 377/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 3.4.2014 г.) и, наред с всичко друго, за улесняване на потребителите при оценката на годността за целите на GIO (първоначалните операции по ГНОСС) и наземния регистър на „Коперник“.
Обхватът за услугата GBOC-GL е:
i) събиране на съществуващите наземни измервания от няколко години и придобиването на бъдещи наземни измервания, според протоколите;
ii) прилагане и поддръжка на база данни, съдържаща наблюденията и допълнителни данни, както и уеб-базирана платформа, за да се даде възможност на потребителите да осъществяват достъп до определените по-горе набори от данни и свързаните с тях метаданни.
Услугата е организирана в 3 компонента:
1) събиране на наземни измервания от няколко години, включително архивни времеви серии, от съществуващите обекти;
2) придобиване на наземни измервания от няколко години за допълнителните обекти; и
3) разпространение на данни до потребителите.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/01/2016 10:00
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
3,000,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.