Publications Office of the EU
Гepмaния-Кьолн: Софтуерни пакети за печатници - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Кьолн: Софтуерни пакети за печатници

  • Публикувано
    07/05/2020
  • Срок
    18/06/2020
  • Отваряне на оферти
    18/06/2020
  • Възложено
    31/08/2020
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
LVR-InfoKom
Място на изпълнение
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
48970000 Софтуерни пакети за печатници
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
0.01 EUR
Референтен номер на търга
Z013-2020-0001
Описание

Gegenstand dieses Vergabeverfahrens ist der Kauf einer Herstellerunabhängigen Flottenmanagementsoftware für den gesamten LVR.
Die zu beschaffende Software soll die Technische Verwaltung, Überwachung und Auswertung der Druckerflotte (Flottenmanagement) ermöglichen. Dies sind u. a. Rezeptdrucker, Labeldrucker, Plotter, MFPs und Arbeitsplatzdrucker die bereits beim AG existieren und nicht ausgetauscht werden. Die Hersteller dieser Geräte sind z. B. Brother, HP, OCE, Kyocera, Konica-Minolta, Epson, Ricoh und Canon.
Außerdem soll die Software einen Zentraler vertraulicher Druck ermöglichen und in unsere Arbeitsprozesse integrierbar sein.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://vergabe.lvr.de/NetServer/index.jsp
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
18/06/2020 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
0.01 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: schröter managed services GmbH
Пощенски адрес: Medienstr. 2
Град: Krefeld
Пощенски код: 47807
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.