Publications Office of the EU
Гepмaния-Offenbach am Main: Ръкавици - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Offenbach am Main: Ръкавици

  • Публикувано
    22/12/2018
  • Срок
    24/01/2019
  • Отваряне на оферти
    24/01/2019
  • Възложено
    21/02/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Generalzolldirektion Zentrale Beschaffungsstelle der Bundesfinanzverwaltung
Място на изпълнение
NUTS code: DE713 Offenbach am Main, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE713 Offenbach am Main, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
18424000 Ръкавици
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
0.01 EUR
Референтен номер на търга
333-2018-0421
Описание

Rahmenvereinbarung über die Lieferung von Winterhandschuhen.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.evergabe-online.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/01/2019 11:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
0.01 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: UVEX Arbeitsschutz GmbH
Пощенски адрес: Würzburger Str.181-189
Град: Fürth
Пощенски код: 90766
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.