Publications Office of the EU
Итaлия-Pistoia: Други образователни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Итaлия-Pistoia: Други образователни услуги

  • Публикувано
    26/06/2023
  • Срок
    01/08/2023
  • Отваряне на оферти
    01/08/2023
  • Възложено
    12/09/2023
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stazione Unica Appaltante Provincia di Pistoia
Място на изпълнение
NUTS code: ITI15 Prato
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI13 Pistoia
Стопански сектор (основен код по CPV)
80410000 Други образователни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
949,376.12 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
949,376.12 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Accordo quadro per il servizio di accoglienza scolastica di pre e post scuola per conto del Comune di Prato.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Stazione Unica Appaltante Provincia di Pistoia
Национален регистрационен номер: Cod. AUSA 0000156907
Пощенски адрес: P.ZA SAN LEONE, 1
Град: PISTOIA
Код по NUTS: ITI13
Пощенски код: 51100
Държава: ITA
Основен адрес: http://www.provincia.pistoia.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
01/08/2023 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
949,376.12 EUR
Окончателна договорна стойност
949,376.12 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Alambicchi società cooperativa sociale
Пощенски адрес:
Град: Prato
Пощенски код:
Държава: ITA

Официално наименование: ASSOCIAZIONE CIELI APERTI – APS
Пощенски адрес:
Град: Prato
Пощенски код:
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.