Publications Office of the EU
Итaлия-San Miniato: Услуги по предлагане на храни за консумация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Итaлия-San Miniato: Услуги по предлагане на храни за консумация

  • Публикувано
    16/03/2016
  • Срок
    20/04/2016
  • Отваряне на оферти
    21/04/2016
  • Възложено
    15/06/2016
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Comune di San Miniato
Място на изпълнение
NUTS code: ITI17 Pisa
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
55320000 Услуги по предлагане на храни за консумация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
709,059.34 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
647,116.65 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Affidamento del servizio di sporzionamento e servizi accessori nell'ambito della ristorazione scolastica per il periodo dal 1.9.2016 al 31.7.2018 — CIG 6620993843.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Comune di San Miniato — Trattandosi di gara telematica la relativa documentazione di gara è consultabile all'indirizzo https://start.e.toscana.it/rtrt/. Le eventuali richieste di chiarimento relative alla gara, dovranno essere formulate attraverso l'apposita sezione «chiarimenti», nell'area riservata alla gara, al medesimo indirizzo. Le offerte relative alla gara non dovranno pervenire all'indirizzo postale né alla PEC del Comune di San Miniato, ma dovranno essere formulate dagli operatori economici e ricevute esclusivamente per mezzo del Sistema Telematico di Acquisto Regionale della Toscana — Sezione Altri Enti Pubblici RTR — accessibile all'indirizzo internet https://start.e.toscana.it/rtrt/
Пощенски адрес: Vittime del Duomo 8
Град: San Miniato
Държава: ITA
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/04/2016 15:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
709,059.34 EUR
Окончателна договорна стойност
647,116.65 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.