Publications Office of the EU
Иcпaния-Santander: Операционна техника - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Иcпaния-Santander: Операционна техника

  • Възложено
    22/06/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Servicio Cántabro de Salud
Място на изпълнение
NUTS code: ES13 Cantabria
Местоположение на купувача
NUTS code: ES13 Cantabria
Стопански сектор (основен код по CPV)
33160000 Операционна техника
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,162,500.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,162,500.00 EUR
Референтен номер на търга
SCS2019/35
Описание

Suministro de arrendamiento sin opción a compra, con instalación de un sistema quirúrgico Da Vinci Xi IS4000 doble consola, con destino al Hospital Universitario Marques de Valdecilla.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
3,162,500.00
Окончателна договорна стойност
3,162,500.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Rentalmed, S. L.
Пощенски адрес: C/ Enrique Granados, 6, edificio B
Град: Pozuelo de Alarcon (Madrid)
Пощенски код: 28224
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.