Publications Office of the EU
Иcпaния-Dosrius: Услуги по почистване на сгради, без жилищните - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Dosrius: Услуги по почистване на сгради, без жилищните

  • Обявено
    23/07/2021
  • Очаквана дата на публикуване
    30/09/2021
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Неактивно
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ayuntamiento de Dosrius
Място на изпълнение
NUTS code: ES511 Barcelona
Местоположение на купувача
NUTS code: ES511 Barcelona
Стопански сектор (основен код по CPV)
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
704,076.56 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Servicios para la limpieza de equipamientos municipales.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
704,076.56 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.