Publications Office of the EU
Итaлия-Sant’Antimo: Услуги, свързани с развъдници и пансиони за кучета - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Sant’Antimo: Услуги, свързани с развъдници и пансиони за кучета

  • Публикувано
    04/10/2018
  • Срок
    14/11/2018
  • Отваряне на оферти
    21/11/2018
  • Възложено
    12/09/2019
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Centrale unica di committenza tra i comuni di Sant’Antimo (NA) (capofila), Casandrino (NA), Gricignano di Aversa (CE) e Trecase (NA)
Място на изпълнение
NUTS code: ITF33 Napoli
Местоположение на купувача
NUTS code: ITF33 Napoli
Стопански сектор (основен код по CPV)
98380000 Услуги, свързани с развъдници и пансиони за кучета
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
328,500.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
325,215.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

L’appalto ha per oggetto il servizio di ricovero, custodia e mantenimento per una previsione massima di 90 (novanta) cani randagi.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Comune di Sant'Antimo (NA) – Ufficio protocollo
Пощенски адрес: Via Roma 168
Град: Sant'Antimo
Код по NUTS: ITF33
Пощенски код: 80029
Държава: ITA
Основен адрес: www.comune.santantimo.na.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/11/2018 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
328,500.00 EUR
Окончателна договорна стойност
325,215.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Associazione Spes onlus
Пощенски адрес:
Град: Matino
Пощенски код:
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.