Publications Office of the EU
Обединено кралство-Chichester: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на магазини - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Обединено кралство-Chichester: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на магазини

  • Обявено
    21/12/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Неактивно
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
West Sussex County Council
Място на изпълнение
NUTS code: UKJ28 West Sussex (North East)
Местоположение на купувача
NUTS code: UKJ28 West Sussex (North East)
Стопански сектор (основен код по CPV)
45213110 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на магазини
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
14,500,000.00 GBP
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Broadbridge Heath Council Depot will be declared surplus to WSCC needs at the end of 2020, WSCC are looking to develop the land into a retail park, comprising 2 retail units and 2 restaurant units, subject to planning permission.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

45212421 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на ресторанти

45400000 - Довършителни строителни работи

45200000 - Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях

45111291 - Работи по подготовка на строителния участък

45213000 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на търговски и промишлени сгради и складове

45213110 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на магазини

45213220 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на складове

45213100 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на търговски сгради

45213111 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на търговски центрове

45213221 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на магазини на едро

45213112 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на бутици

45213200 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на промишлени сгради и складове

45213260 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на складове на едро

45211350 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на многофункционални сгради

45100000 - Работи по подготовка на строителната площадка

Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
14,500,000.00 GBP
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.