Publications Office of the EU
Полша-Toruń: Инструменти за операционен блок - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Toruń: Инструменти за операционен блок

  • Публикувано
    12/07/2022
  • Срок
    19/08/2022
  • Възложено
    27/09/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Място на изпълнение
NUTS code: PL Polska
Местоположение на купувача
NUTS code: PL Polska
Стопански сектор (основен код по CPV)
33162200 Инструменти за операционен блок
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
127,500.72 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
127,500.72 PLN
Референтен номер на търга
W.Sz.Z:TZ-280-60/22
Описание

1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do mini histero-resektoskopii bipolarnych wykonywanych w znieczuleniu okołoszyjkowym.
1.2. Wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, określa Załącznik Nr 2 do SWZ.
1.3. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2 do SWZ) wymagania odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu
Пощенски адрес: ul. Świętego Józefa 53-59
Град: Toruń
Код по NUTS: PL
Пощенски код: 87-100
Държава: POL
Лице за контакт: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
Основен адрес: www.platformazakupowa.pl/pn/wszz_torun
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
127,500.72 PLN
Окончателна договорна стойност
127,500.72 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: IMS Innovative Medical Solutions Bernaczyk Nowak Sp. j.
Пощенски адрес: ul. Piękna 55/1
Град: Poznań
Пощенски код: 60-589
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.