Publications Office of the EU
Бeлгия-Намюр: Компютърно оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Бeлгия-Намюр: Компютърно оборудване

  • Публикувано
    14/12/2018
  • Срок
    28/01/2019
  • Отваряне на оферти
    28/01/2019
  • Възложено
    19/06/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
RW-SPW-DGT — Département des technologies de l'information et de la communication
Място на изпълнение
NUTS code: BE Belgique/België
Местоположение на купувача
NUTS code: BE352 Arr. Namur
Стопански сектор (основен код по CPV)
30230000 Компютърно оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
SPW-DT43-T0.04.00-18K350-F03_0
Описание

Le présent marché est un marché public de fournitures pluriannuel et à commandes au sens de l’article 2, 20º de la loi du 17.6.2016. Il s’agit d’un accord-cadre conclu avec un seul adjudicataire au bénéfice des entités identifiées au point 4 du titre I du présent cahier spécial des charges. Ces entités passeront des commandes à l’adjudicataire de l’accord-cadre au fur et à mesure de leurs besoins propres.
Le présent marché a pour objet:
— la fourniture de serveurs standards,
— la fourniture d’extensions pour ces serveurs,
— la fourniture d’accessoires pour ces serveurs,
— la livraison sporadique dans le temps et disséminée géographiquement desdites fournitures.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=SPW-DT43-T0.04.00-18K350-F02
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/01/2019 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Upfront
Пощенски адрес: rue de la Technique 15
Град: Nivelles
Пощенски код: 1400
Държава: BEL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.