Publications Office of the EU
Полша-Bielsko-Biała: Услуги по събиране на битови отпадъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Bielsko-Biała: Услуги по събиране на битови отпадъци

  • Публикувано
    14/09/2022
  • Срок
    17/10/2022
  • Отваряне на оферти
    17/10/2022
  • Възложено
    15/11/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Място на изпълнение
NUTS code: PL225 Bielski
Местоположение на купувача
NUTS code: PL225 Bielski
Стопански сектор (основен код по CPV)
90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
956,538.70 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
956,538.70 PLN
Референтен номер на търга
DZP.271.38.2022
Описание

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi usuwania (w tym odbioru, transportu i utylizacji) wytwarzanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej odpadów medycznych (o symbolach klasyfikacyjnych wg Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 02 styczna 2020r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020 poz.10): 180101, 180182*, 180102*, 180103*, 180104, 180106*, 180107, 180108*, 180109, 150110*,– w ilości około 180 479 kg (w skali dwunastu miesięcy), w tym:
- Szpital przy ul. Wyzwolenia 18 – 64 340 kg,
- Szpital przy ul. Wyspiańskiego 21 – 82 974 kg,
- Szpital przy ul. Emilii Plater 17 –33 165 kg.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Пощенски адрес: ul. Wyzwolenia 18
Град: Bielsko - Biała
Код по NUTS: PL225
Пощенски код: 43-300
Държава: POL
Лице за контакт: Malwina Kamińska
Основен адрес: http://www.onkologia.bielsko.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/10/2022 10:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
956,538.70 PLN
Окончателна договорна стойност
956,538.70 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Remondis Medison Sp. z o. o.
Пощенски адрес:
Град: Dąbrowa Górnicza
Пощенски код: 42-530
Държава: POL

Официално наименование: Sarpi Dąbrowa Górnicza Sp. z o. o.
Пощенски адрес:
Град: Dąbrowa Górnicza
Пощенски код: 42-523
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.