Publications Office of the EU
Холандия-Schagen: Услуги по почистване на училища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Холандия-Schagen: Услуги по почистване на училища

  • Публикувано
    15/07/2020
  • Срок
    15/10/2020
  • Отваряне на оферти
    15/10/2020
  • Възложено
    28/12/2020
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Stichting Regius College Schagen
Място на изпълнение
NUTS code: NL Nederland
Местоположение на купувача
NUTS code: NL Nederland
Стопански сектор (основен код по CPV)
90919300 Услуги по почистване на училища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
410,000.00 EUR
Референтен номер на търга
SRCS-EA-NvB-2020
Описание

Schoonmaakonderhoud van zeven schoollocaties in Schagen met een vloeroppervlak van ca. 30 000 vierkante meter.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Stichting Regius College Schagen
Национален регистрационен номер: 121712928
Пощенски адрес: Wilhelminalaan 2 A
Град: Schagen
Код по NUTS: NL
Пощенски код: 1741 CN
Държава: NLD
Лице за контакт: Naomi van Bronswijk
Основен адрес: http://www.regiuscollege.nl
По електронен път чрез:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/afb574f5390182ecc9e04b41bce4d591
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/10/2020 12:05
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
410,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Asito bv
Пощенски адрес: Plesmanweg 24
Град: Almelo
Пощенски код: 7602 PE
Държава: NLD
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.