Publications Office of the EU
Общ ремонт Albert-Schweitzer-Realschule и Pestalozzi Förderschule - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Общ ремонт Albert-Schweitzer-Realschule и Pestalozzi Förderschule

  • Публикувано
    20/06/2025
  • Възложено
    14/07/2025
  • Срок
    05/08/2025
  • Отваряне на оферти
    05/08/2025
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
45214200 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на училища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
693,774.75 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Като част от общото обновяване на училищната сграда Albert-Schweizer-Realschule са необходими остъкляване, PFR фасади (стоманена профилна система), външни врати (стоманена профилна система) за строителните участъци BA1 - BA 3. BA 1 PFR фасада приблизително 80 m2 PFR фасада с балдахин приблизително 89 m2 страничен вход, външен елемент на вратата от няколко части приблизително 7 m2 външна стена/таванна облицовка приблизително 12 m2 чиста работа приблизително 40 m2 BA 2 PFR фасада приблизително 29 m2 външен елемент на вратата от няколко части приблизително 8 m2 външна стена/таванна облицовка приблизително 9 m2 BA 3 външен елемент на вратата от няколко части приблизително 7 m2 външен елемент на вратата от няколко части приблизително 8 m2 външен елемент на вратата 1 част приблизително 4 m2 външна стена/таванна облицовка приблизително 12 m2 Период на изпълнение Обща мярка 07.05.2025 - 27.05.2030 Глазиране, PFR фасада, външни врати (предмет на промяна) BA 1: 04.02.2026 - 17.03.2026 По-нататъшни фази на строителство, всички сделки завършени и одобрени BA 2: 20.11.2026 г. — 16.6.2028 г. BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Няма свободно разпределение!

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.subreport.de/E36867744
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.subreport.de/E22833613
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/08/2025 10:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Вид: price
Описание: 100 % Preis
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 100
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
693,774.75 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Пощенски адрес:
Град: Bonn
Пощенски код: 53119
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Официално наименование: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Пощенски адрес:
Град: Kaperich
Пощенски код: 56767
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.