Publications Office of the EU
Arrendamiento sin opción a compra (renting) de trece (13) vehículos - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Arrendamiento sin opción a compra (renting) de trece (13) vehículos

  • Публикувано
    13/06/2024
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Отменено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Gerencia de Atención Primaria del Area de Salud de Tenerife
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES709 Tenerife
Стопански сектор (основен код по CPV)
34100000 Моторни превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
435,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
61/T/24/SU/GE/A/0349
Описание

Arrendamiento sin opción a compra (renting) de trece (13) vehículos

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
required
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/07/2024 10:00
Място на изпълнение
Код по СРV

34100000 - Моторни превозни средства

34110000 - Леки автомобили

66000000 - Финансови и застрахователни услуги

66114000 - Услуги по финансов лизинг

66110000 - Услуги в областта на банковото дело

66100000 - Услуги в областта на банковото и застрахователно дело

Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: 1. Oferta económica del renting 13 vehículos.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 70
Критерий:
Вид: quality
Описание: 2. Importe a abonar por la Gerencia por cada Kilómetro que exceda de los Km anuales señalados para cada vehículo, de forma independiente.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Критерий:
Вид: quality
Описание: 3. Elementos de desgates incluido en el mantenimiento integral.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 11
Критерий:
Вид: quality
Описание: 4. Tiempo de sustitución de vehículo en caso de avería.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 4
Прогнозна стойност
435,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.