Publications Office of the EU
Обединено кралство-Derby: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Обединено кралство-Derby: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради

  • Възложено
    29/10/2018
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Derby Homes
Място на изпълнение
NUTS code: UKF11 Derby
Местоположение на купувача
NUTS code: UKF11 Derby
Стопански сектор (основен код по CPV)
45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
100,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
100,000.00 GBP
Референтен номер на търга
DH16053
Описание

Substructures for 4 x 2 bedroom houses.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
100,000.00
Окончателна договорна стойност
100,000.00 GBP
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: J&K Developments Ltd
Пощенски адрес: The Hythe, 8 Moorway Lane, Littleover
Град: Derby
Пощенски код: DE23 2FR
Държава: GBR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.