Publications Office of the EU
SE-Hässleholm: Услуги по трудова медицина - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SE-Hässleholm: Услуги по трудова медицина

  • Публикувано
    02/05/2012
  • Срок
    08/06/2012
  • Възложено
    06/08/2012
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Hässleholms kommun
Място на изпълнение
NUTS code: SE224 Skåne län
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
85147000 Услуги по трудова медицина
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,300,000.00 SEK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
RAM 12/07
Описание

Ekonomiavdelningens Upphandlingsenhet infordrar härmed anbud på företagshälsovård för anställda inom Hässleholms kommun, för Personalavdelningens räkning.
Hässleholms kommun har ca 4 000 anställda, som arbetar inom 13 förvaltningar i en decentraliserad organisation. Kvinnorna utgör 82 %, männen 18 %. Medelåldern bland kommunens anställda är 47 år.
Syftet med upphandlingen är att erbjuda kommunens anställda en företagshäl-ovård med hög kompetens inom följande områden: Arbetsorganisation, beteendevetenskap, ergonomi, medicin, rehabilitering, teknik och hälsa till en rimlig kostnad.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
3,300,000.00 SEK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: HälsoRingen Arbetsliv AB
Пощенски адрес: Gärdesvägen 4
Град: Hässleholm
Пощенски код: 281 41
Държава: SWE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.