Publications Office of the EU
Фpaнция-Тулон: Материали, използвани за изработване на пътно покритие - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Тулон: Материали, използвани за изработване на пътно покритие

  • Публикувано
    25/02/2017
  • Срок
    29/03/2017
  • Отваряне на оферти
    04/04/2017
  • Възложено
    23/05/2017
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Ville de Toulon
Място на изпълнение
NUTS code: FRL05 Var
Местоположение на купувача
NUTS code: FRL05 Var
Стопански сектор (основен код по CPV)
44113800 Материали, използвани за изработване на пътно покритие
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
26,500.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
24,727.74 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
AOOFOUACC Produits de marquage en 2 lots 2017
Описание

La présente consultation concerne la fourniture de divers produits de marquage au sol et de signalisation routière horizontale, en 2 lots, pour l'utilisation des équipes d'entretien de la direction des ateliers de la voirie de la ville de Toulon.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Ville de Toulon
Пощенски адрес: À l'attention de M. le sénateur maire de Toulon, ancien ministre Hôtel de Ville, avenue de la République
Град: Toulon Cedex 9
Код по NUTS: FR825
Пощенски код: 83041
Държава: FRA
Лице за контакт: Direction de la commande publique
Основен адрес: http://www.toulon.fr/marches-publics
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/04/2017 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.