Publications Office of the EU
Гepмaния-Мюнхен: Други конструкции - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Гepмaния-Мюнхен: Други конструкции

  • Публикувано
    28/08/2014
  • Срок
    10/10/2014
  • Отваряне на оферти
    10/10/2014
  • Възложено
    25/10/2014
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Huber Gymnasium GmbH
Място на изпълнение
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45223220 Други конструкции
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,967,643.94 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Erweiterte Rohbauarbeiten: Erd-, Abdichtungs-, Beton-, Mauer-, Stahlarbeiten sowie Innenputz- und Spachtelarbeiten.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Taub Architekten
Пощенски адрес: Schellingstr. 63
Град: München
Пощенски код: 80799
Държава: DEU
Лице за контакт: Taub Architekten
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/10/2014 10:00
Място на изпълнение
Код по СРV

45223220 - Други конструкции

45214200 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на училища

45410000 - Работи по полагане на мазилка

45400000 - Довършителни строителни работи

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
2,967,643.94 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Fa. Dipl.-Ing. Emil Hönninger GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Пощенски адрес: Siriusstraße 15
Град: Kirchseeon
Пощенски код: 85614
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.