Publications Office of the EU
Fornitura di un sistema di biglietteria automatizzata presso il Bioparco di Roma e realizzazione di una piattaforma web per la vendita on line - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fornitura di un sistema di biglietteria automatizzata presso il Bioparco di Roma e realizzazione di una piattaforma web per la vendita on line

  • Публикувано
    18/03/2024
  • Срок
    08/05/2024
  • Отваряне на оферти
    09/05/2024
  • Възложено
    16/04/2026
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Fondazione Bioparco di Roma
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI43 Roma
Стопански сектор (основен код по CPV)
72500000 Услуги, свързани с използване на компютри
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
481,950.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
157,289.55 EUR
Референтен номер на търга
43
Описание

Fornitura di un sistema di biglietteria automatizzata presso il Bioparco di Roma e realizzazione di una piattaforma web per la vendita on line

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://bioparco.acquistitelematici.it/
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://bioparco.acquistitelematici.it/
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/05/2024 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Offerta economicamente più vantaggiosa
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Критерий:
Вид: quality
Описание: Offerta economicamente più vantaggiosa
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
481,950.00 EUR
Окончателна договорна стойност
157,289.55 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Vivaticket Spa
Пощенски адрес:
Град: Bologna
Пощенски код: 40138
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.