Publications Office of the EU
Чехия-Прага: Цитометри - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Прага: Цитометри

  • Публикувано
    21/07/2020
  • Срок
    30/09/2020
  • Възложено
    26/02/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i.
Място на изпълнение
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Стопански сектор (основен код по CPV)
38434510 Цитометри
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
10,433,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,485,735.00 CZK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Předmětem veřejné zakázky je dodávka spektrálního průtokového cytometru pro o polychromatickou průtokovou cytometrii, včetně příslušenství.
Předmět veřejné zakázky je podrobně definován přílohou č. 1 (Technická specifikace) této zadávací dokumentace.
Zakázka je spolufinancována a je součástí projektu č. CZ.02.1.01/0.0/0.0/18_046/0015861, název projektu: Upgrade infrastruktury CCP II (CCP II), Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání.
Účastníci jsou povinni zpracovat nabídku v souladu se všemi požadavky Zadavatele v rozsahu této Zadávací dokumentace a jejích příloh.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i.
Национален регистрационен номер: 68378050
Пощенски адрес: Vídeňská 1083
Град: Praha
Код по NUTS: CZ010
Пощенски код: 142 00
Държава: CZE
Лице за контакт: Otidea avz, s.r.o., IČO: 04682378, se sídlem Thámova 681/32, 186 00 Praha 8, ČESKÁ REPUBLIKA.
Основен адрес: https://www.img.cas.cz/
По електронен път чрез:
https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=ustmolgen
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
10,433,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
9,485,735.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Accela, s.r.o.
Пощенски адрес: Vejvodova 445/
Град: Praha
Пощенски код: 1100
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.