Publications Office of the EU
Pyмъния-Călărași: Лабораторни реактиви - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Călărași: Лабораторни реактиви

  • Публикувано
    24/11/2018
  • Срок
    27/12/2018
  • Отваряне на оферти
    27/12/2018
  • Възложено
    06/05/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Spitalul Județean de Urgență Călărași „Dr. Pompei Samarian”
Място на изпълнение
NUTS code: RO312 Călăraşi
Местоположение на купувача
NUTS code: RO312 Călăraşi
Стопански сектор (основен код по CPV)
33696500 Лабораторни реактиви
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,000.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
5,209,900.00 RON
Референтен номер на търга
3233078_2018_PAAPD1040347
Описание

Achizitie reactivi compatibili cu aparatul de hematologie MS4S, conform caietului de sarcini atasat in SEAP.
Autoritatea Contractanta raspunde in termen de 11 zile fata de termenul limita de depunere a ofertelor/solicitarilor de clarificare sau informatii suplimentare.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 de zile.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Spitalul Județean de Urgență Călărași „Dr. Pompei Samarian"
Национален регистрационен номер: Romania
Пощенски адрес: Str. Eroilor nr. 2–4
Град: Călărași
Код по NUTS: RO312
Пощенски код: 910071
Държава: ROU
Лице за контакт: Eugen Dinu
Основен адрес: http://www.spitaluljudeteancalarasi.ro
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/12/2018 15:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
6,000.00 RON
Окончателна договорна стойност
5,209,900.00 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Prion Poct
Пощенски адрес: Str. Ștefan Negulescu nr. 38, sector 1
Град: București
Пощенски код: 011654
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.