Publications Office of the EU
РЕАКТИВНИ ERBASCAN - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

РЕАКТИВНИ ERBASCAN

  • Публикувано
    10/04/2024
  • Срок
    16/05/2024
  • Отваряне на оферти
    16/05/2024
  • Възложено
    16/10/2024
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: RO321 Bucureşti
Стопански сектор (основен код по CPV)
33696300 Химически реактиви
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,471,232.80 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
5062357/20.04.03/4/24
Описание

LOT 1 HYBRISPOT 1.1 HYBRISPOT 12PCR- Sepsis Flow Chip, 24 teste / kit 1.2 HYBRISPOT 12PCR- AMR Direct Flow Chip, 24 teste / kit 1.3 HYBRISPOT 12PCR- MDR Direct Flow Chip kit, 24 teste / kit 1.4 HYBRISPOT 12PCR- Washing reagent, 250 ml / fl LOT 2 ERBASCAN 2.1 MLT STAPHYTEST 24 2.2 MLT STREPTOTEST 24 2.3 MLT EN-COCCUSTEST 2.4 MLT ENTERO-RAPID 24 2.5 MLT ENTEROTEST 24 2.6 MLT NEFERMTEST 24 2.7 MLT CANDIDA SCREEN 2.8 MLT SUSPENSION MEDIUM MIC 2.9 MLT SUSPENSION MEDIUM MIC G+ 2.10 SUSPENSION MEDIUM FOR STREPTOTEST 24 2.11 MLT MIC STAPHY 2.12 MLT MIC G+ 2.13 MLT MIC G-I 2.14 MLT MIC G-II 2.15 MIC NEFERM 2.16 Reactiv pentru testul acetoin 2.17 Reactiv pentru testul phenylalanine 2.18 Reactiv pentru testul phosphatase 2.19 HIPPURATEtest 2.20 Reactiv pentru testul indol 2.21 Reactiv pentru testul nitrate 2.22 Reactiv pentru testul oxidase 2.23 Reactiv pentru testul PYR 2.24 OF test 2.25 Beta-lactam test 2.26 Reactiv pentru testul hipuratului 2.27 ONP test 2.28 OXI test 2.29 PYRA test 2.30 VP test 2.31 Ulei de parafina 2.32 Bacitracina S 2.33 Novobiocina 2.34 Optochin 2.35 MIC Amikacin 2.36 MIC Ciprofloxacin 2.37 MIC Imipenem 2.38 MIC Tigeciclina 2.39 MIC Vancomycin 2.40 MIC Gentamicina LOT 3 PCR -RT 3.1 Kit extractie automata pentru acizi nucleici bacterieni / virali, 48 teste / kit 3.2 Kit extractie automata pentru ADN din sange, 48 teste / kit 3.3 Kit amplificare Mycoscreen Real-TM, 48 teste / kit 3.4 Bac Multi-Screen Real-TM, 12 teste / kit 3.5 Bac Multi-Resist Real-TM, 24 teste / kit 3.6 Tuburi extractie 2 ml, DNA /RNA free, 1000 buc / punga 3.7 Stripuri godeuri cu capac, 1000 buc / pachet 3.8 Folie de acoperire 3.9 Solutie PBS, 500 ml / flacon 3.10 DTT, Molecular grade (5 g / flacon) 3.11 Nuclease free water, 500 ml/ flacon 3.12 QuantiFluor dsDNA System 3.13 QuantiFluor ssDNA System 3.14 Tuburi PCR 0,5 ml cu capac plat 3.15 Epower Candida albicans, derivata din ATCC 10231 3.16 Epower Enterococcus faecalis, derivata din ATCC 29212 3.17 Epower E.coli, derivata din ATCC 51813 3.18 Epower S.aureus subsp. aureus, derivata din ATCC 25923 În conformitate cu art. 161 din Legea 98/2016, în măsura în care solicitările de clarificări sau de informații suplimentare au fost adresate în termenul prevăzut, autoritatea contractantă va publica răspunsurile, însoțite de întrebările aferente, și/sau informațiile suplimentare, în SICAP, atașate anunțului de participare în secțiunea ,,Listă clarificări, notificări și decizii”, cu 13 zile înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor, luând măsuri pentru a nu dezvălui identitatea ofertanților care au solicitat clarificările sau informațiile suplimentare respective.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.e-licitatie.ro
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.e-licitatie.ro
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/05/2024 14:00
Място на изпълнение
Код по СРV

33696300 - Химически реактиви

33140000 - Медицински консумативи

33100000 - Медицинско оборудване

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.