Publications Office of the EU
FOURNITURE DE DENRÉES ALIMENTAIRES POUR LA COMMUNE DE REMIRE-MONTJOLY - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FOURNITURE DE DENRÉES ALIMENTAIRES POUR LA COMMUNE DE REMIRE-MONTJOLY

  • Публикувано
    18/09/2025
  • Срок
    02/10/2025
  • Отваряне на оферти
    02/10/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Commune de Rémire Montjoly
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRY30 Guyane
Стопански сектор (основен код по CPV)
15890000 Различни видове хранителни продукти и сухи продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
5,600,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
9
Референтен номер на търга
2025034L00
Описание

<br/>L'accord-cadre sera exécuté par la conclusion de marchés subséquents.<br/>Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée.<br/>Les prestations sont réglées par des prix unitaires.<br/>Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction.<br/>Les repas sont confectionnés par la cuisine centrale et livrés dans chacune des cantines scolaires des communes de Rémire-Montjoly, le collège Catayée, les lycées LAMA-PREVOT, Léon-Gontran DAMAS et pour le personnel de la Commune. Ainsi, chaque jour, environ 3800 repas sont préparés et livrés quotidiennement en liaison froide. La cuisine centrale ne dispose pas de plateforme de stockage. Le titulaire doit notamment : - Réceptionner et traiter les commandes, - Livrer les commandes aux destinataires aux différents points de livraison, - Suivre la bonne exécution de l'accord cadre, - Mettre en place des formations d'optimisation à l'utilisation des produits, - Mettre en place des animations et informer des promotions, - Organiser des visites auprès des producteurs, éleveurs et/ou transformateurs<br/>

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1691046
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1691046
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/10/2025 18:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.