Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Автомобили с каросерия тип "седан" с 4 врати - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Автомобили с каросерия тип "седан" с 4 врати

  • Обявено
    18/07/2019
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Неактивно
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Jefatura de Asuntos Económicos de la Guardia Civil
Място на изпълнение
NUTS code: ES300 Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
34111200 Автомобили с каросерия тип "седан" с 4 врати
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
M/0062/A/19/2
Описание

Suministro en régimen de arrendamiento de 1000 vehículos turismo nuevos en color comercial, con dotación específica policial camuflada, para unidades no uniformadas de la Guardia Civil.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.