Publications Office of the EU
Иcпaния-Comunidad Valenciana: Услуги, свързани с почистването на канцеларии, училищно и канцеларско оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Comunidad Valenciana: Услуги, свързани с почистването на канцеларии, училищно и канцеларско оборудване

  • Публикувано
    30/09/2022
  • Срок
    19/01/2023
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ayuntamiento de Villajoyosa
Място на изпълнение
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Местоположение на купувача
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Стопански сектор (основен код по CPV)
90919000 Услуги, свързани с почистването на канцеларии, училищно и канцеларско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
921,503.44 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
5243/2021
Описание

Servicio de limpieza de edificios públicos, centros docentes e instalaciones deportivas.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://community.vortal.biz/Public/contract-notice-view/PT1.NTC.2061151/?
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
921,503.44 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.