Publications Office of the EU
Фpaнция-Руан: Услуги по финансов одит - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Руан: Услуги по финансов одит

  • Публикувано
    08/06/2022
  • Срок
    05/07/2022
  • Отваряне на оферти
    06/07/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
département de Seine-Maritime
Място на изпълнение
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Местоположение на купувача
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Стопански сектор (основен код по CPV)
79212100 Услуги по финансов одит
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
120,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

le contrat porte sur les prestations suivantes : Notation d'émetteur et des programmes d'émissions du Département de la Seine-MaritimeLa consultation porte sur le recours à une agence de notation pour procéder à l'attribution et le suivi de notes d'émetteur à court et long terme du Département de la Seine-Maritime, à la notation de son programme d'émission de titres Euros Medium Term Notes (Emtn) et son suivi, ainsi qu'à la notation (et son suivi) d'un éventuel programme de titres négociables à court terme que le Département pourrait mettre en place

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.mpe76.fr/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
06/07/2022 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
120,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.