Publications Office of the EU
Cлoвaшкo-Oslany: Различни машини със специална употреба - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cлoвaшкo-Oslany: Различни машини със специална употреба

  • Публикувано
    30/07/2016
  • Срок
    02/09/2016
  • Отменено
    18/11/2017
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Obec Oslany
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SK022 Trenčiansky kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
42990000 Различни машини със специална употреба
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
322,239.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
7/2016
Описание

Predmetom zákazky je dodanie technológií pre obec Oslany. Podrobný opis predmetu zákazky a bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Obec Oslany
Национален регистрационен номер: 00318396
Пощенски адрес: Nám. Slobody 2/3
Град: Oslany
Код по NUTS: SK022
Пощенски код: 972 47
Държава: SVK
Лице за контакт: RNDr. František Szalay
Основен адрес: http://www.oslany.sk
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/09/2016 13:00
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
322,239.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.