Publications Office of the EU
Полша-Włocławek: Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Włocławek: Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци

  • Публикувано
    11/05/2021
  • Срок
    08/06/2021
  • Отваряне на оферти
    08/06/2021
  • Възложено
    12/07/2021
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Saniko" Sp. z o.o.
Място на изпълнение
NUTS code: PL619 Włocławski
Местоположение на купувача
NUTS code: PL619 Włocławski
Стопански сектор (основен код по CPV)
90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,331,750.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6,946,128.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
BZ/ZP.05/28/04/21
Описание

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów o kodach 19 05 99 i 19 12 12 (pre RDF), 19 12 12 wytworzonych w Regionalnym Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu 41a, gm. Brześć Kujawski, z możliwością składania ofert częściowych na 4 części (zadań):
1) Część I – Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 (pre RDF).
2) Część II – Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 05 99.
3) Część III – Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 - balast z rozdrobnienia odpadów wielkogabarytowych.
4) Część IV – Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 - balast z frakcji nadsitowej.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko" Sp. z o.o.
Пощенски адрес: ul. Komunalna 4
Град: Włocławek
Код по NUTS: PL619
Пощенски код: 87-800
Държава: POL
Лице за контакт: Małgorzata Naczas-Czepielewska
Основен адрес: https://saniko.com.pl
По електронен път чрез:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/06/2021 12:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.