Publications Office of the EU
Гepмaния-Kirchseeon: Електрическа енергия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Kirchseeon: Електрическа енергия

  • Възложено
    04/11/2014
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: DE218 Ebersberg
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
09310000 Електрическа енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Das Berufsförderungswerk München mit Hauptsitz in Kirchseeon erfüllt als gemeinnützige Bildungseinrichtung seit 1974 im Verbund von derzeit 27 Berufsförderungswerken in der Bundesrepublik Deutschland einen sozialen und politischen Auftrag. Das Berufsförderungswerk München ist ein Partner der Wirtschaft und vieler öffentlich-rechtlicher Einrichtungen im Bereich der Ausbildung, Weiterbildung und beruflichen Rehabilitation. Als Ausbildungspartner für die verschiedensten Branchen und Wirtschaftszweige bietet das Berufsförderungswerk München Firmenseminare, Fachqualifizierungen und Lehrgänge zu am Arbeitsmarkt nachgefragten Fachthemen an.
Das Berufsförderungswerk München beabsichtigt, Leistungen zur Lieferung von elektrischer Energie für seine Abnahmestelle in Kirchseeon zu beauftragen. Die Einspeisung erfolgt auf Mittelspannungsebene. Die Leistung umfasst eine Vollstromlieferung einschließlich Netznutzung.
Die Abnahmestelle liegt im Netzgebiet Bayernwerk AG. Der Auftraggeber kann neue Abnahmestellen für den Eigenbedarf benennen. Neue Abnahmestellen des Auftraggebers für den Eigenbedarf werden auf Verlangen des Auftraggebers in den abzuschließenden Stromliefervertrag einbezogen.
Der voraussichtliche Stromlieferbedarf beträgt ca. 2 900 000 kWh pro Jahr.
Die Vertragslaufzeit beginnt voraussichtlich am 1.1.2015, frühestens jedoch mit Erteilung des Zuschlags durch den Auftraggeber, und endet am 31.12.2016. Liegt der Zeitpunkt der Zuschlagserteilung nach dem 1.1.2015, beginnt der Vertrag an dem Monatsersten, der mindestens eine Woche nach der Zuschlagserteilung liegt und endet nach Ablauf von 2 Jahren nach dem Vertragsbeginn. Der Stromlieferpreis ist für die gesamte Vertragslaufzeit fest vereinbart.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Stadtwerke München Versorgungs GmbH
Пощенски адрес: Emmy-Noether-Straße 2
Град: München
Пощенски код: 80992
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.