Publications Office of the EU
Швeция-Умео: Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Швeция-Умео: Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи

  • Публикувано
    09/06/2017
  • Срок
    31/08/2017
  • Отваряне на оферти
    04/09/2017
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Umeå Energi Aktiebolag
Място на изпълнение
NUTS code: SE Sverige
Местоположение на купувача
NUTS code: SE Sverige
Стопански сектор (основен код по CPV)
45110000 Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
50,000.00 SEK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
SVV-2016-0027-920
Описание

Umeå Energi Sol Vind & Vatten AB hereby invites developers, wind energy owners and any other players within the renewable energy resource industry to place bids on Its Bonus 600 MK IV with a defective generator but otherwise in good condition.
The wind energy converter is located in Umeå Harbour, in Sweden.
Detailed information is provided in the administrative documents and the technical description (06.2).

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Umeå Energi Aktiebolag
Национален регистрационен номер: 556097-8602
Пощенски адрес: Löpevägen 3
Град: Umeå
Код по NUTS: SE
Пощенски код: 90620
Държава: SWE
Лице за контакт: Thomas Granberg
Основен адрес: http://umeaenergi.se
По електронен път чрез:
https://www.e-avrop.com/umeaenergi/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=30100
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/09/2017 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
50,000.00 SEK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.