Publications Office of the EU
Гepмaния-Bad Segeberg: Преградни стени - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Гepмaния-Bad Segeberg: Преградни стени

  • Публикувано
    25/06/2019
  • Срок
    30/07/2019
  • Отваряне на оферти
    30/07/2019
  • Възложено
    19/09/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
KVSH-Kassenärztliche Vereinigung Schleswig-Holstein
Място на изпълнение
NUTS code: DEF0D Segeberg
Местоположение на купувача
NUTS code: DEF0D Segeberg
Стопански сектор (основен код по CPV)
44112310 Преградни стени
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
30,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
37,326.60 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Mobile Trennwände.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
www.e-vergabe-sh.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
30/07/2019 09:00
Място на изпълнение
Код по СРV

44112310 - Преградни стени

45400000 - Довършителни строителни работи

45000000 - Строителни и монтажни работи

Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
30,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
37,326.60 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Dorma Hüppe Raumtrennsysteme
Пощенски адрес: Industriestraße 5
Град: Westerstede
Пощенски код: 26655
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.