Publications Office of the EU
Pyмъния-București: Услуги по конвертиране на данни - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-București: Услуги по конвертиране на данни

  • Възложено
    30/07/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
CASA NATIONALA DE ASIGURARI DE SANATATE
Място на изпълнение
NUTS code: RO321 Bucureşti
Местоположение на купувача
NUTS code: RO321 Bucureşti
Стопански сектор (основен код по CPV)
72311100 Услуги по конвертиране на данни
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
945,465.50
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
945,465.50 RON
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Servicii pentru monitorizoarea , analiza si evaluarea serviciilor medicale spitalicesti acordate in regim de spitalizare continua si de zi aferente cazurilor externate in perioada 01.072021-31.12.2021, precum si activitati aferente trim. III, trimestrului IV si an 2021

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
945,465.50
Окончателна договорна стойност
945,465.50 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Scoala Nationala de Sanatate Publica, Management si Perfectionare in Domeniul Sanitar Bucuresti
Пощенски адрес: Strada Vaselor, Nr. 31
Град: Bucuresti
Пощенски код: 021253
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.