Publications Office of the EU
Холандия-Амстердам: Консултантски услуги по управление на финансите, без корпоративните данъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Холандия-Амстердам: Консултантски услуги по управление на финансите, без корпоративните данъци

  • Публикувано
    08/11/2019
  • Срок
    13/12/2019
  • Отваряне на оферти
    13/12/2019
  • Възложено
    29/01/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
De Nederlandsche Bank nv
Място на изпълнение
NUTS code: NL Nederland
Местоположение на купувача
NUTS code: NL Nederland
Стопански сектор (основен код по CPV)
79412000 Консултантски услуги по управление на финансите, без корпоративните данъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
800,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
0.01 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

De behoefte betreft het inhuren van externe expertise op het gebied van finance waarbij werkzaamheden voor DNB worden verricht. Deze expertise wordt enerzijds ingezet om tijdelijk extra capaciteit te creëren en dient anderzijds ter vervanging van medewerkers die tijdelijk afwezig zijn (o.a. detachering, zwangerschapsverlof, sabbatical).

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: De Nederlandsche Bank nv
Национален регистрационен номер: 33003396
Пощенски адрес: Westeinde 1
Град: Amsterdam
Код по NUTS: NL
Пощенски код: 1017 ZN
Държава: NLD
Лице за контакт: Annemarie Mansvelder
Основен адрес: http://www.dnb.nl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/12/2019 10:01
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
800,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
0.01 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Fagro Consultancy
Пощенски адрес:
Град: Maastricht
Пощенски код:
Държава: NLD
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.