Publications Office of the EU
Aвcтpия-Maria Enzersdorf: Програмиране и софтуерни консултантски услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aвcтpия-Maria Enzersdorf: Програмиране и софтуерни консултантски услуги

  • Публикувано
    06/04/2020
  • Срок
    19/05/2020
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Netz Niederösterreich GmbH
Място на изпълнение
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Местоположение на купувача
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Стопански сектор (основен код по CPV)
72200000 Програмиране и софтуерни консултантски услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
AFU-2004020004
Описание

Die EVN plant im Zuge der Applikationsstrategie (AS 2025), die Transformation von SAP R3 auf SAP S/4HANA mit dem Ziel durch die digitale Transformation, die Wertschöpfung der firmeninternen Prozesse und Aktivitäten zu steigern. Im Zuge dieses Programmes wird die Unterstützung von Prozessberatungs- sowie Entwicklungsleistungen ausgeschrieben.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Netz Niederösterreich GmbH
Пощенски адрес: EVN Platz
Град: Maria Enzersdorf
Код по NUTS: AT12
Пощенски код: 2344
Държава: AUT
Основен адрес: www.evn.at
По електронен път чрез:
https://beschaffung.evn.at
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.