Publications Office of the EU
Обединено кралство-Белфаст: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Обединено кралство-Белфаст: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради

  • Публикувано
    19/04/2016
  • Срок
    13/05/2016
  • Възложено
    09/01/2017
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Clanmil Developments Ltd
Място на изпълнение
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Местоположение на купувача
NUTS code: United Kingdom
Стопански сектор (основен код по CPV)
45211000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на жилищни сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,395,000.00 GBP
Референтен номер на търга
TEN/169
Описание

Provision of Land, Design and Build of Social Housing in Carrickfergus.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
2,395,000.00 GBP
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SAM Residential Homes Ltd
Пощенски адрес: Newpark Industrial Estate, Greystone Road
Град: Antrim
Пощенски код: BT41 2RU
Държава: GBR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.