Publications Office of the EU
Pyмъния-Timișoara: Преносими компютри (от 3 до 5 кг) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Timișoara: Преносими компютри (от 3 до 5 кг)

  • Публикувано
    16/12/2020
  • Срок
    18/01/2021
  • Отваряне на оферти
    18/01/2021
  • Възложено
    01/03/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Universitatea de Vest din Timișoara
Място на изпълнение
NUTS code: RO424 Timiş
Местоположение на купувача
NUTS code: RO424 Timiş
Стопански сектор (основен код по CPV)
30213100 Преносими компютри (от 3 до 5 кг)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
908,142.83 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
874,207.36 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
4250670-2020-24
Описание

In baza contractului/contractelor ce se doreste a fi atribuit/e se va asigura furnizarea produselor precizate in caietele de sarcini.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor: 20 de zile, inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, in a 11-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
De termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Clarificarile depuse dupa acest termen nu vor mai fi luate in considerare.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Universitatea de Vest din Timișoara
Национален регистрационен номер: RO4250670
Пощенски адрес: Bulevardul Vasile Pârvan nr. 4
Град: Timișoara
Код по NUTS: RO424
Пощенски код: 300223
Държава: ROU
Лице за контакт: Monica Brihan
Основен адрес: www.uvt.ro
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
18/01/2021 15:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.