Publications Office of the EU
Чехия-Brno: Услуги по ремонт и поддържане на асансьори - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Brno: Услуги по ремонт и поддържане на асансьори

  • Публикувано
    17/04/2023
  • Срок
    15/05/2023
  • Отваряне на оферти
    15/05/2023
  • Възложено
    28/06/2023
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
CEJIZA, s.r.o.
Място на изпълнение
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
50750000 Услуги по ремонт и поддържане на асансьори
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,876,973.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,229,780.00 CZK
Референтен номер на търга
VZ/2023/023
Описание

Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení řádného a nepřetržitého fungování výtahů provozovaných jednotlivými zadavateli, a to v souladu se všemi právními předpisy platnými a účinnými na území České republiky a technickými normami, tj. servis výtahů, jenž spočívá v poskytování těchto činností a služeb:
a) pravidelných servisních činností;
b) odstraňování běžných provozních poruch;
c) provozu technického dispečinku a pohotovosti;
d) dalších servisních činností a služeb.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: CEJIZA, s.r.o.
Национален регистрационен номер: 28353242
Пощенски адрес: Žerotínovo náměstí 60200
Град: Brno
Код по NUTS: CZ064
Пощенски код: 60200
Държава: CZE
Лице за контакт: LIBUŠE PODOLOVÁ
Основен адрес: https://cejiza.cz/
По електронен път чрез:
https://zakazky.krajbezkorupce.cz/profile_display_287.html
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/05/2023 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
3,876,973.00 CZK
Окончателна договорна стойност
1,229,780.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SKYLIFT s.r.o.
Пощенски адрес: Dukelská třída 189/102
Град: Brno
Пощенски код: 61400
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.