Publications Office of the EU
Фpaнция-Лион: Монтажни работи на оборудване за осветление на пътища, летища и други - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Лион: Монтажни работи на оборудване за осветление на пътища, летища и други

  • Публикувано
    10/04/2015
  • Срок
    18/05/2015
  • Възложено
    22/06/2015
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
DIR Centre Est SREI de Chambéry
Място на изпълнение
NUTS code: FRK27 Savoie
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45316110 Монтажни работи на оборудване за осветление на пътища, летища и други
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
779,958.80 EUR
Референтен номер на търга
dirce-pt-2015-siaix-eclairage
Описание

Rn 90 — tunnel du Siaix — rénovation de l'éclairage du tube routier.
L'Objet des travaux est le remplacement complet de l'installation d'éclairage en place depuis la mise en service de l'ouvrage (1990). Les travaux seront à réaliser de nuit, sous alternat de circulation.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: DREAL Rhône-Alpes — SAMIF/UMP
Пощенски адрес: 5 place Jules Ferry
Град: Lyon Cedex 06
Пощенски код: 69453
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
779,958.80 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SAS Enfrasys
Пощенски адрес: 482 rue des Mercières
Град: Rillieux-la-Pape
Пощенски код: 69140
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.