Publications Office of the EU
Полша-Opole: Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Полша-Opole: Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия

  • Публикувано
    25/04/2015
  • Срок
    02/06/2015
  • Отваряне на оферти
    02/06/2015
  • Възложено
    03/06/2015
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Szpital Wojewódzki w Opolu – SP ZOZ
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
09300000 Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,523,756.79 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,665,282.60 PLN
Референтен номер на търга
DLG.39.484/15
Описание

Zakup i dostawa energii elektrycznej.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/06/2015 11:15
Място на изпълнение
Не е налично
Код по СРV
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
3,523,756.79 PLN
Окончателна договорна стойност
3,665,282.60 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Ecoergia Sp. z o.o.
Пощенски адрес: ul. Emaus 40/3
Град: Kraków
Пощенски код: 30-213
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.