Publications Office of the EU
Фpaнция-Maisons-Alfort: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на многофамилни жилищни сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Maisons-Alfort: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на многофамилни жилищни сгради

  • Публикувано
    25/02/2017
  • Срок
    10/04/2017
  • Възложено
    20/07/2017
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Maisons-Alfort Habitat
Място на изпълнение
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Местоположение на купувача
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Стопански сектор (основен код по CPV)
45211340 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на многофамилни жилищни сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,555,567.22 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
2017-05
Описание

Travaux de construction d'un Établissement d'hébergement pour personnes âgées (EHPA) de 70 logements – sis 2 rue du Soleil à Maisons-Alfort.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Maisons-Alfort Habitat
Национален регистрационен номер: 448643288-00013
Пощенски адрес: 15 bis rue Parmentier
Град: Maisons-Alfort
Код по NUTS: FR107
Пощенски код: 94700
Държава: FRA
Основен адрес: http://www.maisonsalforthabitat.fr
По електронен път чрез:
http://publication.marchesonline.com/publication/extern/apcConsultationAcces.do?idConsultation=Mjk1MzAxMw%3D%3D
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.