Publications Office of the EU
Гъpция-Хераклион: Горива - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гъpция-Хераклион: Горива

  • Публикувано
    20/09/2019
  • Срок
    30/10/2019
  • Отваряне на оферти
    05/11/2019
  • Възложено
    07/02/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Място на изпълнение
NUTS code: EL43 Κρήτη
Местоположение на купувача
NUTS code: EL431 Ηράκλειο
Стопански сектор (основен код по CPV)
09100000 Горива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,882,580.65 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,882,580.65 EUR
Референтен номер на търга
1/19
Описание

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΝΗ

Метод на подаване
По електронен път чрез:
www.promitheus.gov.gr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/11/2019 11:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,882,580.65 EUR
Окончателна договорна стойност
2,882,580.65 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Μαυράκης Χαράλαμπος και ΣΙΑ Ο.Ε.
Пощенски адрес: Μ. Κατράκη, Φοινικιά
Град: Ηράκλειο Κρήτης
Пощенски код: 715 00
Държава: GRC

Официално наименование: ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
Пощенски адрес: Μ. ΚΑΤΡΑΚΗ ΦΟΙΝΙΚΙΑ
Град: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Пощенски код: 71500
Държава: GRC
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.