Publications Office of the EU
Електротехническа и телекомуникационна дейност - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Електротехническа и телекомуникационна дейност

  • Публикувано
    06/12/2023
  • Срок
    31/01/2024
  • Отваряне на оферти
    31/01/2024
  • Възложено
    08/05/2024
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Berufsschulverband Straubing-Bogen
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE223 Straubing, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45311200 Работи по свързване на електрически инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
809,370.25 EUR
Референтен номер на търга
H23-0202-1-810
Описание

Като част от общия ремонт, цялата електроинженерна инсталация ще бъде възстановена от трансформаторната станция. Очакват се следните маси: приблизително 10,000 m кабел ELT, приблизително 8 000 m кабел NT, приблизително 300 светлини, приблизително 50 детектора за дим, около 50 високоговорителя, приблизително.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.meinauftrag.rib.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.meinauftrag.rib.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
31/01/2024 10:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание:
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
809,370.25 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Hörtensteiner Elektro GmbH
Пощенски адрес:
Град: Straubing
Пощенски код: 94315
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.