Publications Office of the EU
Полша-Łódź: Услуги, свързани с пренос и разпределение на електрическа енергия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Полша-Łódź: Услуги, свързани с пренос и разпределение на електрическа енергия

  • Възложено
    28/12/2015
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
65300000 Услуги, свързани с пренос и разпределение на електрическа енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
106,561,405.15
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
DOA-ZP-VII.271.29.2015
Описание

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do wszystkich obiektów Zamawiającego w okresie od 1.1.2016 na czas nieokreślony.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Not specified
Прогнозна стойност
106,561,405.15
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź - Miasto
Пощенски адрес: ul. Tuwima 58
Град: Łódź
Пощенски код: 90-021
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.