Publications Office of the EU
E-Гранада: Услуги по дезинфекция, дезинсекция и дератизация на населените места - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

E-Гранада: Услуги по дезинфекция, дезинсекция и дератизация на населените места

  • Възложено
    24/02/2011
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: ES614 Granada
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
90670000 Услуги по дезинфекция, дезинсекция и дератизация на населените места
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,743,907.40
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
100/2010
Описание

Lucha antivectorial contra roedores, artrópodos y microorganismos patógenos y control de palomas y estorninos en Granada.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

90670000 - Услуги по дезинфекция, дезинсекция и дератизация на населените места

33600000 - Фармацевтични продукти

90900000 - Услуги по почистване и хигиенизиране

15000000 - Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти

90923000 - Услуги по унищожаване на гризачи

90920000 - Услуги по хигиенизиране на съоръжения

45000000 - Строителни и монтажни работи

33000000 - Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,743,907.40
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.