Publications Office of the EU
Итaлия-Венеция: Услуги по почистване на превозни средства - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Венеция: Услуги по почистване на превозни средства

  • Публикувано
    07/06/2019
  • Срок
    08/07/2019
  • Отваряне на оферти
    10/07/2019
  • Възложено
    16/12/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Veritas SpA
Място на изпълнение
NUTS code: ITH35 Venezia
Местоположение на купувача
NUTS code: ITH35 Venezia
Стопански сектор (основен код по CPV)
90917000 Услуги по почистване на превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
5,364,911.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,898,669.82 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Servizio di lavaggio mezzi ed attrezzature

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Veritas S.p.A.
Пощенски адрес: Santa Croce 489
Град: Venezia
Код по NUTS: ITH35
Пощенски код: 30135
Държава: ITA
Основен адрес: https://www.gruppoveritas.it
По електронен път чрез:
https://www.gruppoveritas.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/07/2019 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
5,364,911.00 EUR
Окончателна договорна стойност
4,898,669.82 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Sandonauto srl
Пощенски адрес:
Град: San Dona' di Piave (VE)
Пощенски код:
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.