Publications Office of the EU
Гepмaния-Дуйзбург: Противопожарно, спасително оборудване и оборудване за безопасност - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Гepмaния-Дуйзбург: Противопожарно, спасително оборудване и оборудване за безопасност

  • Публикувано
    22/06/2018
  • Срок
    24/07/2018
  • Отменено
    17/10/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Duisburg – Hauptamt
Място на изпълнение
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
35110000 Противопожарно, спасително оборудване и оборудване за безопасност
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
326,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
209,444.42 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
2018-0229 Amt 10
Описание

Lieferung von diversen Feuerwehrgeräten als Tauschbeladung sowie Rahmenvereinbarung über die Lieferung von allgemeiner Feuerwehrtechnischer Beladung in insgesamt 4 Losen

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Stadt Duisburg – Submissionsstelle
Пощенски адрес: Friedrich-Wilhelm-Straße 96 (15. Etage)
Град: Duisburg
Код по NUTS: DEA12
Пощенски код: 47051
Държава: DEU
Основен адрес: www.duisburg.de
По електронен път чрез:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXPSYDBYK2W
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/07/2018 12:00
Място на изпълнение
Код по СРV

35110000 - Противопожарно, спасително оборудване и оборудване за безопасност

34000000 - Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране

34144000 - Автомобилни превозни средства със специална употреба

34140000 - Тежкотоварни камиони

34100000 - Моторни превозни средства

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.